E-mail marketing

E-mail marketing

E-mail sprzedażowy

W jaki sposób podziękować klientowi za rozmowę i zostawić mu ofertę w mailu? Jak pozyskać nowych klientów, aby e-mail trafił do właściwej skrzynki?

Rozmawiasz z klientem osobiście lub przez telefon. On wydaje się być zainteresowany Twoją ofertą, ale chce ją przemyśleć. Prosi Cię o wysłanie e-maila, aby móc przeanalizować wszystko jeszcze raz i… ślad po nim ginie.

Wierzę w Twój profesjonalizm i zdolności sprzedażowe, ale jeśli nie napiszesz odpowiedniej wiadomości do potencjalnego klienta, która jeszcze bardziej utwierdzi go w przekonaniu, że Twój produkt czy usługa są mu niezbędne to znikniesz w spamie.

Taką samą sytuację możemy przewidzieć w przypadku, gdy chcesz poinformować swoich klientów o nowym produkcie lub usłudze, czy też promocji za pomocą e-maila. Jeśli ta wiadomość zostanie wysłana nijaka i nie będzie wyróżniała się spośród innych ofert, nie zachęci klienta do kontaktu z Tobą.

Zbudujmy taką relację z Twoim klientem, która nie zakończy się na jednej rozmowie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Cookie Policy