Storytelling

Storytelling

Jaka jest Twoja historia?

Gdy ktoś opowiada ciekawą historię, w głowie odbiorcy pojawiają się obrazy, które ją urzeczywistniają. Słuchacz nie zdając sobie z tego sprawy, zostaje wciągnięty w opowiastkę i staje się jej częścią. 

Storytelling w marketingu  pozwala na opowiedzenie historii o Twojej firmie, z którą klient utożsamia się, czeka na jej dalszy rozwój i chce poznać jej szczęśliwe zakończenie. 

Elementy narracji pozwalają także klientowi lepiej zrozumieć to, co masz mu do zaoferowania, ponieważ towarzyszą mu przy tym emocje, którymi kieruje się większość konsumentów podczas zakupów i przy wyborze firmy usługowej. 

Zaangażowany odbiorca chętniej zbuduje z Tobą relację, gdy przeczyta ciekawą historię o Twim biznesie na stronie internetowej, otrzyma e-mail, który pobudzi jego wyobraźnię czy zapozna się z ofertę handlową, kreującą odpowiedź na jego potrzeby. 

Obudźmy w Twoim kliencie dziecięcy entuzjazm!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Cookie Policy